İş Toplantıları

Yeni Sanayi Sosyal Tesisleri'nin Sinevizyon, Ses Sistemi, Reji Odası gibi tüm teknolojik imkanlara sahip 2.000 kişilik salonunda toplantı ve eğitimlerinizin tadını çıkarın. Tesisimiz ulaşım açısından uygunluk göstermekte ayrıca otoparkı ile misafirlerinize kolaylık sağlamaktadır.

Bayi Toplantıları

İş ortaklarınız, tedarikçileriniz, müşterileriniz ve bayileriniz ile gerçekleştireceğiniz toplantıları istediğiniz zaman dilimlerinde gerçekleştiriyoruz. Yarım gün ve Tam gün olarak tahsis ettiğimiz salonumuzda bulunacağınız ikramlar için uygun menüleri sizler adına planlıyor, yarım gün toplantılarınızda kahve molasında çay, bitki çayları, kahve, nescafe ve meşrubatların yanında atıştırmalık kurabiye, mini pizza, mini poğaçalar servis ediliyor.

Tam gün gerçekleştireceğiniz toplantılarınızda ise mola atıştırmalıklarının ardından öğle yemeğinde profesyonel aşçılarımız sizler için düşündüğünüz menüleri ve aradığınız lezzetleri sizlere sunuyor.

Eğitim ve Seminerler

Şirketler, Kurumlar, Kuruluşlar, Dernekler, Stk'lar ister masa düzeni ister sinema düzeni olarak iki ayrı seçenekle eğitim ve seminerlerinizde gerçekleştimek için Yeni Sanayi Sosyal Tesisleri hizmetinizde.

Kongre

Sivil Toplum Kuruluşlarımızın kongreleri, olağan genel kurullarını yemekli ve yemeksiz menülerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Bayi Toplantı Organizasyonu