Düğün

Sonsuz Mutluluğa Kusursuz bir adım...

Aşkınızı hayalinizdeki gibi bir düğünle ömür boyu sürecek birlikteliğe taşırken deneyimli kadromuz, muhteşem dekorasyonumuz, eğlence odaklı organizasyonlarımız ile yanınızda olmamız için bizi tercih edin. Düğün organizasyonunuzu planlarken en önemli kısımlardan biri olan mekan seçiminde aklınızda hiç bir şüphe kalmasın.

Sosyal tesisimiz ile hayallerinizdeki düğünü bizimle paylaşın, size sadece her detayını titizlikle hazırlayacağımız organizasyonun tadını çıkarmak kalsın.

  • Tecrübeli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanmış geniş menü seçenekleri
  • Fotoğraf ve video çekim ekibi, misafirleriniz için hazır baskı fotoğraf imkanı
  • Canlı performans müzik
  • Özel düğün pastası
  • Masa şamdanlıkları ve benzersiz gelin yolu

Hayallerle gerçeklerin buluştuğu bir yere hazır mısınız?

Organizasyonlarınızı en ince detayına kadar planlayıp mükemmel bir şekilde gerçekleştiren tesisimiz güzelliklerin ayrıntılarda saklı olduğu, hayal gücünün gerçeklere dönüştüğü organizasyonlara imza atmanın gururunu yaşıyor.

Düğün Organizasyonu

Nişan

Mutlu bir gün için her şey hazır...

Tatlı bir heyecan , en önemlisi de mutlu bir yuvaya atılan ilk adımdır Nişan. Siz sadece hayal edin ve bu hayalin kahramanları olduğunuzu size hissettirelim. Modern mimari ile dekore edilmiş tesisimiz nişan organizasyonlarınız için hizmetinizdedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizleri çok büyük bir aile haline getirmekte, siz de hayalinizdeki nişan organizasyonu için bizi arayın, muhteşem bir organizasyonu siz ve misafirleriniz için sunalım.

Nişan Organizasyonu

Kına

Unutulmayacak kına organizasyonlarınızı bize bırakın...

Belki de bu yoğun döneminizin en eğlenceli gecesi, Kına Gecenizde sultanlar gibi hissedeceksiniz. İster kına organizasyon firmaları ile anlaşın, biz size sadece salon hizmeti verelim, isterseniz de kına gecesine özel dj, kına tahtı, davullar, minderler, lokum sepetleri, tefler, kaftanlar, kuru kınalar, mumluklar ve sizi daha da özel hissettirecek nedime kızlar gibi organizasyon detaylarını bizimle çözün.

Piyanist & Solist eşliğinde canlı performans müzik ziyafeti ve uygun ikram seçenekleri.

Tercihen Bayanlara Özel Kına Gecesi..

Artık bayanlara özel kına gecelerindeki soru işaretlerini sonlandırıyoruz. Tüm personelin bayanlardan oluşan kına gecelerine özel ekibimiz her ihtiyacınıza cevap veriyor.

  • Dj Showlar
  • Garson
  • Kameraman & Fotoğrafçılar
  • Güvenlik

sizler için hizmetinizde. Dışarıdan hiç bir şekilde görüntü vermeyen mekan olarak sizlere tahsis ettiğimiz salonumuzda artık gönlünüzce eğlenebilir, unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz.

Kına Gecesi Organizasyonu